Speed miska dla schroniska!

Pomóż nam nakarmić bezdomne psy i koty ze schroniska! Ruszyła zbiórka karmy dla zwierząt, którą nasza ekipa zawiezie podopiecznym TOZ FAUNA. Los naszych czworonożnych przyjaciół nie jest nam obojętny, dlatego podwoimy każdą zgromadzoną ilość. Karmę zbieramy w siedzibie naszej firmy znajdującej się przy ul. Żwirki i Wigury 56 w Mikołowie.

Idea akcji – to nie tylko zbiórka i transport jedzenia dla schroniska ale dodatkowa pomoc poprzez podwojenie zgromadzonej karmy. Takie jest założenie akcji: Speed miska dla schroniska.

Obecnie schronisko potrzebuje najbardziej:

  • Mokrej karmy dla dorosłych kotów oraz kociąt (wszystkie marki);
  • Mokrej karmy dla kotów chorych (animonda);
  • Suchej karmy dla chorych psów (gastro i sensitive – wszystkie marki);
  • Małych kuwet dla kotów (najzwyklejsze, bez obudowy).

Oczywiście wszystkie inne dary serca też się przydadzą!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” powstało w 1994 roku, jako organizacja społeczna o charakterze charytatywnym. Cele statutowe stowarzyszenia stanowi ochrona i opieka nad zwierzętami oraz edukacja humanitarna i ekologiczna.

Priorytet w działalności stowarzyszenia stanowi prowadzenie Społecznego Schroniska dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej, które istnieje od 1996 roku. Schronisko utrzymuje się głównie dzięki pomocy sponsorów, tj. firm oraz osób prywatnych, wspomagających materialnie naszą działalność.

Oprócz swej podstawowej funkcji, którą stanowi bezpośrednia pomoc bezdomnym zwierzętom, prowadzimy również działalność edukacyjną w szkołach i placówkach oświatowych pod hasłem „Odpowiedzialna przyjaźń”.