Spotkajmy się na Europejskim Kongresie MŚP

W dniach 25-27 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywa się 13 edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przedstawiciele Speed Group również wezmą udział w imprezie.

Kongres skierowany jest do przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP, ale także do wszystkich firm, organizacji i instytucji współpracujących z tym sektorem oraz tworzących warunki jego funkcjonowania i rozwoju.

Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele władz państwowych, z Premierem i Ministrami Rządu RP na czele, posłowie do Sejmu, Senatorowie RP, osoby zarządzające instytucjami i agendami rządowymi, czołowi przedstawiciele władz regionalnych, prezydenci miast, najwyższe władze publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, organizacji i stowarzyszeń przedsiębiorców, a także wysokiej rangi przedstawiciele instytucji kultury.

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie przedstawicieli Speed Group. W dniach 26-27 Października jesteśmy do Państwa dyspozycji. Spotkajmy się w trakcie tego wydarzenia!